Nenechte se mýlit nadpisem,. Není to propaganda typu "Opravdu se stalo" komunistického rádia Jerevan, či americké CIA.
Mnoho signálů už totiž ukazuje na rozervání atmosféry nepřetržitými, obrovskými výbuchy spojeneckých vojsk po celé planetě.
Tento text není sponzorován Putinem a Ruskem
Když sovětští vědci před mnoha léty přišli s technologií, že posypou mraky a začne pršet, či zaženou kroupy a uveřejnily to západoněmecké noviny, trhali jsme se smíchy nad sovětskou propagandou, protože jsme znali jejich vynálezy a výsledky pouštěné do světa. Pamětníci si to určitě pamatují a... Byla to výjimečně pravda. Dnes se to používá po celém světě.
Po každém výbuchu sopky se dramaticky změní nejen počasí, ale dočasně i podnebí. I toto už je vědci prokázáno. Pouze není doloženo, v kterém okamžiku výbuch zvedne teplotu a kdy sníží. (Jeden z klimatických panelů, na kterém se pracuje seriozně)
Zasadíme pár stromečků a kytiček, zatímco zem je rozervána milióny mírových pum z USA
Nyní dopadá na zem zásluhou spojeneckých sil USA, Francie a Anglie neuvěřitelné množství obrovských pum, jejíž důsledky zatím nikdo ještě nedokázal spočítat. Pouze s naprostou jistotou to zaznamenávají seismografy na velmi vzdálených měřeních. Že totéž není jenom směrem do země, ale i do atmosféry známe z nejznámější - nukleární bomby nad Hirošimou a Nagasaki.
To, co se nyní děje, nemá obdoby
Nevědeckým bádáním lze zjistit, že změny počasí (výkyvy) nastávají vždy po nějakých vojenských akcích. (Samozřejmě mimo přírodních výbuchů) Jaké obrovské změny vyvolá proudění vzduchu je patrno nyní: Let z New Yorku do Londýna trval téměř o dvě hodiny ...
Můžeme k tomu přičíst sníh na Floridě, v Sýrii, v Izraeli a dalších místech, kde toto počasí není normální. Můžeme se podívat kolem sebe, kdy tři dni mrzne a pak se přižene odjinud neuvěřitelně teplý vítr, aby vzápětí zase prudce snížil teplotu jiný. A je to ve statisticky měřitelném období po spuštění obrovského množství náletů USA v půlce světa, ale především kolem míst, kde se těží ropa a plyn. I další potvrzení přenosu na velké vzdálenosti: dokonce víme, že se k nám zanese i písek ze Sahary, když fouká jedním směrem.
Neměly by se diskuze kolem klimatických panelů zaměřit spíše tímto směrem, když řešíme sluneční soustavu, na kterou nemáme žádný vliv, ale stojí nás to zásluhou obchodníků s deštěm - třeba slunečních kolektorů miliardy korun, dolarů, eur....?
Komentáře
Má autor IQ alespoň 30? Větší kravinu jsme nečetl už 50 let!!
Jsk, víte co mně vrtá hlavou? Smyslem Greenpeace je ochrana životního prostředí. Bojuje tato organizace proti stále zvyšující se letecké dopravě? Předem se omlouvám, jsem naprostý laik, mohu se mýlit. Zdravím.